Mezoterapie (microneedling)

Mikroneedeling neboli mikrojehličkování je metoda ke zlepšení struktury a vzhledu kůže. Jak již název napovídá, využíváme drobné jehličky k mechanické stimulaci vazivové vrstvy kůže. Jedná se o přístrojovou techniku, kdy jehličky jsou nasazeny na nástavec a s vysokou frekvencí jsou vysouvány do předem nastavené hloubky kůže. Tímto způsobem tvoří v kůži mikrotraumata a tím se spouští omlazovací procesy.

Nahoru Ceník

 

Kosmetické ošetření

Tělové ošetření provádíme především kosmetikou MATIS Paris a Payot. Každá návštěva salonu by měla být příjemná. Hlavním bodem ošetření je čištění, výživa a důležitá je také regenerace pleti, která je v dnešní době velmi zatěžována vnějšími vlivy, jako je znečištění ovzduší, smog, UV záření a stres. Péče o pokožku by se proto měla stát nedílnou součástí Vašeho života. Problémům je lepší předcházet a ne řešit ty vzniklé, proto je dobré provádět profesionální ošetření zhruba jednou měsíčně.

Nahoru Ceník

 

Laminace obočí

Laminace neboli Bio fixace obočí, či chcete-li narovnání přírodního obočí, které se neposedně kroutí. ... Jedná se o zvýraznění, posílení, zafixování a narovnání obočí. Získá větší objem, opticky se zahustí a vyživí. Procedura posiluje poškozené chloupky a umožňuje nám dosáhnout požadovaného tvaru.

 

Nahoru Ceník

 

Botox na řasy

LASH LIFTING a LASH BOTOX BOMB spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí včetně totální výživy. Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX BOMB.

 

Nahoru Ceník

 

Kosmetika Payot

Péče o nohy

Péče o nohy je v dnešní vyspělé době důležitá nejen z estetického hlediska, ale především jako péče o zdraví Vašich chodidel. Nabízíme tradiční mokrou pedikúru, která zahrnuje teplou vodní lázeň s přísadou soli, odstranění zrohovatělé kůže a otlaků skalpelem, aplikaci speciálního změkčujícího gelu k vyhlazení kůže, úpravu nehtů a nehtové kůžičky, peeling a masáž.

V naší nabídce dále naleznete parafínovou lázeň chodidel, jejíž účinky působí na počínající revmatismus, uvolnění svalů, prohřátí kloubů a prokrvení kůže. Pedikúra trvá přibližně hodinu .

Novinkou v našem salonu je revoluce v lakování UV laky značky Trosani. Metoda Lac Me zpevňuje přírodní nehty. Lak je odolný vůči poškrábání a vydří 2 - 4 týdny.

Nahoru Ceník

 

Kosmetika PayotPéče o ruce

Ruce jsou v naší vizáži velice důležité. Používáme je při gestikulaci, takže jsou našemu okolí stále na očích, nebo při prvním kontaktu během seznamování a z jejich vzhledu a zdraví naše okolí obvykle usuzuje hodně o nás samotných. Často pečujeme pouze o nehty, přičemž pokožka na rukou a celkové zdraví rukou bývá opomíjeno.

V naší nabídce naleznete různé druhy ošetření, které pomáhají revitalizovat pokožku na rukou a zlepšovat její stav. Nabízíme rovněž parafínovou lázeň rukou, jejíž účinky působí na počínající revmatismus, uvolnění svalů, prohřátí kloubů a prokrvení kůže.

Nahoru Ceník

 

Kosmetika PayotLaserové ošetření

V našem salonu Vám můžeme nabídnout profesionální laserové ošetření, které pomáhá řešit nejčastější problémy pleti všech typů a stáří (akné, opary, jizvy, vrásky či popáleniny). Ošetření rovněž pomáhá regenerovat pokožku rukou a dekoltu nebo například podrážděnou pokožku po depilaci. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky, což příznivě působí na snížení času při hojení ran.

Během laserového ošetření je rovněž možné využít speciální laserovou kosmetiku z naší nabídky. Tato kosmetika umocňuje fungování laserových paprsků a tím se stává ošetření efektivnější.

Nahoru Ceník

 

Kosmetika Payot

Prodloužení řas

Permanentní prodloužení řas je moderní metoda, která umožní prodloužení řas jakékoliv délky. Aplikovat je možné řasy syntetické nebo přírodní norkové a to metodou řasa na řasu. Při permanentním prodloužení se používá speciální lepidlo, které je nedráždivé, hypoalergenní a umožní pevné přilnutí k Vaší přirozené řase. Prodloužení řas má trvanlivost dva až pět týdnů, v závislosti jednak na správné aplikaci, ale i na náležité péči ze strany zákaznice nebo na přirozeném cyklu růstu řas.

V našem salonu nabízíme především hedvábné, norkové a či dvojité řasy v délce 7 - 15 mm.

Nahoru Ceník

 

Kosmetika Payot

Parafínové zábaly

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Taje při teplotě 52-62°C. Tepelné parafínové ošetření působí do nejhlubších vrstev pokožky, zvlhčuje ji, vyživuje a omlazuje.

Parafínové zábaly se používají v kosmetice pro výživu a zjemnění kůže rukou, loktů, kolen a chodidel. Mezi nejoblíbenější aplikace patří zábal rukou a nohou. Po parafínové kúře jsou hladké a jemné - zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek.

Nahoru Ceník

 

Kosmetika Payot

Depilace těla

Depilace je v dnešní době podstatná součást péče o tělo. Často ji provádíme doma, avšak ne vždy s žádoucím účinkem. Pokožka může být vzhledem k její citlivosti a často nešetrnému provádění depilace podrážděna až zanícena. Navíc některé těžko dostupné partie většinou doma nezvládneme správně depilovat a tak na nich zůstávají nevzhledné chloupky.

V našem salonu nabízíme depilaci těla a obličeje metodou horkého vosku. Po depilaci je vhodné na pokožku aplikovat speciální kosmetiku, která eliminuje podrážděnost a rovněž sníží pravděpodobnost vzniku lokálních zánětů. Tato kosmetika je samozřejmě v našem salonu dostupná.

Nahoru Ceník

 

Kosmetika Payot

Permanentní make-up

Každodenní líčení může být zdlouhavé a nemusí přinést vždy požadovaný výsledek. Navíc, prostředky, které se k líčení používají mohou způsobovat různé alergické reakce a v průběhu dne ztrácí nalíčení svou krásu a je nutné ho upravovat.

Díky permanentnímu líčení, které si můžete objednat v našem salonu, Vám tyto problémy odpadnou. Před vlastní aplikací je cílový vzhled předkreslen a Vy tak můžete upravovat a průběžně kontrolovat tvar líčení, abyste si byla jistá, že se vyhnete nežádoucímu výsledku.

Nahoru Ceník

 

Kosmetika Payot

Líčení

Samozřejmostí je i nanášení perfektního líčení na zvláštní příležitosti, ale i na běžné, každodenní nošení. Krása je naším koníčkem a tak se snažíme sledovat nejnovější směry v kosmetice a vizážistice. Díky tomu si můžete být jistá, že Vám budeme schopné nabídnout vždy aktuální a trendy líčení dle Vašich představ.

Nahoru Ceník