MATIS Paris

Kosmetika MAtis

Od roku 1985, kdy se poprvé objevila na pultech, si kosmetika MATIS Paris vydobyla přední místo v sortimentu luxusních přípravků pro ošetření a péči o pleť, nejen v domácí Francii, ale získala na oblibě a uznání i ve více než 65 zemích celého světa.

Filosofie MATIS Paris je zdánlivě velice jednoduchá - nabízet produkty nejvyšší kvality, které vyzařují čistou a elegantní krásou. Zaujmou originalitou a příjemnou vůní a získají si tak věrnost a oblibu zákazníků. Značka MATIS Paris získala mimo jiné i nejvyšší kosmetické ocenění – OSCAR COSMETIQUE NEWS. Laboratoře MATIS Paris dnes disponují nejdokonalejší technikou, která umožňuje provádět maximálně pečlivý a přesný několikafázový výzkum, na němž se spolupodílí přední kapacity francouzského národního centra pro vědu a rozvoj.

Celý proces výběru čistě přírodních ingrediencí i samotné výroby kosmetiky MATIS Paris ve vlastní továrně podléhá přísnému lékařskému dozoru a každý produkt postupně prochází 35 zkouškami, při nichž je pozornost zaměřena na složení, kvalitu a vůni, ale i na dokonalost balení a vzhledu produktů. Téměř všechny výrobky jsou baleny do celofánové „košilky“, jejíž neporušenost je zárukou naprosté čistoty až do chvíle, kdy jej doma poprvé rozbalíte a použijete. Věřte, že vše je děláno s láskou k Vám a k Vašemu přirozenému půvabu.

PAYOT Paris

Kosmetika Payot

Tato kosmetika je známá pro své čisté, přírodní látky. Značka byla založena paní doktorkou Nadiou Payot, která si otevřela svůj první salon v roce 1925 na Rue Richepance v Paříži. V roce 1947 byla pak otevřena továrna s dalšími laboratořemi v Bois-Colombe. Produkty nejsou testovány na zvířatech a jsou hypoalergenní (tedy vhodné i pro alergiky). Značka obsahuje široký výběr produktů a řad, ze kterých si vybere skutečně každý typ pleti. Nezapomeňme na výbornou řadu péče o tělo, sluneční přípravky i celou škálu produktů pánské kosmetiky Optimale.

Artdeco

Kosmetika Payot

Společnost založil v roce 1985 Helmut Baurecht, bývalý marketingový manažer v kosmetické firmě. Unikátní speciální produkty ARTDECO umožňují dosáhnout opravdu profesionální výsledky, v ideálním případě doplňují další mezinárodní luxusní značky, mezi které ARTDECO rozhodně patří. Tajemství úspěchu značky ARTDECO, které se stalo jedničkou na trhu v Německu, bylo jeho soustředění se na individuální přání a potřeby všech žen, v kombinaci s nekompromisní kvalitou za velmi příznivé ceny.

S HAND BALANCE a WELLFEET produkty nabízí ARTDECO vynikající koncept péče o ruce a nohy, které završuje systematickou péči o nehty jako řešení zvlášť pro každý problém nehtu. V roce 2007 byla uvedena nová kolekce péče o obličej SKIN YOGA FACE, která zahájila prodej výrobků, které zvyšují obsah kyslíku v pokožce. Kromě toho ARTDECO představilo minerální výrobky. V roce 2008 tento trend pokračoval s exkluzivní kolekcí PURE MINERAL. ARTDECO nabízí velmi kvalitní výrobky, zejména nabízí širokou škálu barev vysoce kvalitních očních stínů a dalších produktů. Každá zákaznice ARTDECO ocení speciální krabičky na sestavení vlastní barevné škály stínů nebo tvářenky, které nadchnou a zaujmou už při pohledu.

Každá žena si sama zvolí barvy do své krabičky, která je nabízena v mnoha různých designech. Podle své potřeby může různě měnit stíny nebo další produkty, které se mohou do krabiček vkládat.